ČTYŘNÁPRAVOVÝ PŘÍVĚS S PEVNOU PODLAHOU NEBO PŘÍČNÍKY S NOSNOSTÍ 32 TUN.

Nákladní přívěs určený k dostavbě, nebo pro odvoz výřezů dřevní hmoty v délkách od 2 do 6 m.
 
Přívěs je určen za nákladní automobil vybavený nástavbou pro odvoz výřezů dřevní hmoty UMIKOV NKD 15 s hydraulickým nakládacím jeřábem namontovaným na zádi vozidla.
Lze použít i pro nástavbu nákladního automobilu pro odvoz dřeva UMIKOV NODU 15 s hydraulickým nakládacím jeřábem namontovaným za kabinou tahače.
 
Vzhledem k umístění hydraulického nakládacího jeřábu je problematičtější nakládání přívěsu vzhledem k dosahu hydraulického nakládacího jeřábu.
Rám podvozku je svařovaná konstrukce z „I“ profilů s příčkami a přivařenými držáky pro zavěšení náprav a držáky pro montáž přístrojů vzduchotlaké soustavy a ostatních skupin.
V přední snížené části rámu je šrouby uchycena kuličková točnice, na kterou je odspodu přišroubován rámeček předních náprav.
Na konzolách přední nápravy jsou navařeny úchyty pro čepy tažné oje.
 
Přívěs je vybaven čtyřmi nápravami BPW o technické nosnosti 9 tun. První a druhá náprava je namontovaná na rámu přes kuličkovou točnici a umožňuje přes tažnou oj řízení přívěsu.
Na hlavním rámu jsou navařeny konzoly třetí a čtvrté nápravy. První zadní náprava může být opatřena zvedáním.
 
Nápravy přívěsu jsou odpruženy vzduchovými vaky. Vzduchotlaký okruh vzduchového pérování je od okruhu brzd oddělen přepouštěcím ventilem.Systém pérování přívěsu automaticky udržuje stálou jízdní výšku při jakémkoli zatížení.
Systém odpružení je doplněn dvěma hydraulickými tlumiči na každé nápravě.
 
Klanice nástavby jsou voleny podle přání zákazníka.
 
Přívěs je standardně vybaven brzdovým systémem EBS s informačním centrem, které informuje obsluhu o základních parametrech návěsu včetně ujetých kilometrů a okamžitého stavu zatížení náprav (vážení nákladu).

Fotogalerie

Zaujal vás tento model? Napište nám o cenovou nabídku.

DALŠÍ MODELY Z KATEGORIE PŘÍVĚSY

PN 2.18
PN 2.18 T
PN 3.24
PN 3.24 T
PN 3.27 T
PO 2.18