SERVISNÍ SLUŽBY - UMIKOV výrobce techniky pro dopravu dřeva a mechanizace

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

SERVISNÍ SLUŽBY

NABÍDKA VÝROBY A SLUŽEB
Firma UMIKOV CZ s.r.o. zajišťuje širokou nabídku také v oblasti servisu a oprav hydraulických nakládacích jeřábů všech značek a to i na harwestorech,
procesorech a vyvážečkách, k čemuž disponuje odborně vyškolenými pracovníky. Samozřejmostí je i servis a opravy přívěsů a návěsů, a to nejen značky UMIKOV, ale i ostatních výrobců. V nemalé míře je zákazníky využívána i možnost přestaveb návěsů a přívěsů, na které má firma též oprávnění.
Společnost UMIKOV vyhoví svým zákazníkům i při rozsáhlejších poruchách a náročných opravách jakékoliv dopravní techniky.

Firma UMIKOV CZ s..r.o. dále nabízí dodávky náhradních dílů a příslušenství na hydraulické nakládací jeřáby, návěsy, přívěsy. Zajišťujeme výrobu, opravy a renovace hydraulických válců, hydraulických čerpadel, výrobu vysokotlakých hydraulických hadic a další drobné výrobní a servisní práce. Ve firmě funguje i zásilková služba náhradních dílů, kdy pracovníci MTZ na základě objednávky zákazníků rozesílají díly poštou nebo sběrnou službou. Možnost objednání širokého sortimentu náhradních dílů v našem internetovém obchodě.

Běžný servis a opravy hydraulických nakládacích jeřábů zajišťuje firma UMIKOV CZ s.r.o. ve svých specializovaných dílnách na Libáni a v Lukavici.
Pro operativní servisní zásahy disponuje firma pojízdnou servisní dílnou a je tak schopna zajistit opravu přímo u zákazníka.

Provádíme  filtraci hydraulického oleje, která je vhodná především pro olej ekologický.
Mezi nesporné výhody filtrace patří:

 filtrace je výrazně levnější, než pořízení nových náplní, přináší stejný efekt a navíc oddálí nutnost pořízení nové náplně až o 2 roky
 sníží se náklady na výměnu a likvidaci oleje, ale i náklady na prostoje stroje v případě výměny oleje
    (v případě Vašeho zájmu můžeme provést přefiltrování v  místě práce Vašeho stroje)
 ochráníme Vaše drahé zařízení před  poškozením znečištěným o opotřebeným olejem, zbavíme olej kondenzované vody a drobných nečistot

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky