Dvounápravový návěs UMIKOV NPK 35 TR - teleskopický řízený - UMIKOV výrobce techniky pro dopravu dřeva a mechanizace

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dvounápravový návěs UMIKOV NPK 35 TR - teleskopický řízený

PRODUKTY > NÁVĚS
______________________________________________________________________________________Nákladní návěs teleskopický s posuvnými klanicemi je určen pro odvoz dlouhého dříví a výřezů o minimální délce 2 m a maximální délce 18 m. Pro přepravu nákladu je vybaven příčníky s klanicemi, které jsou posuvně uloženy na podélnících hlavního rámu. Posouvání klanic po rámu je zajištěno pomocí hydraulického mechanismu, který je ovládán obsluhou hydraulického nakládacího jeřábu přímo ze sedačky tohoto jeřábu. Návěs je určen pro spojování do soupravy s tažným vozidlem – nákladním automobilem - tahačem návěsů vybaveným návěsovou točnicí a hydraulickým nakládacím jeřábem.

Protože je návěs vybaven řízením jak z kabiny řidiče tak ovládáním druhou osobou, která jde vedle návěsu a podle potřeby návěs řídí, je tento návěs určen hlavně pro obtížné podmínky odvozu dřevní hmoty (zúžené jízdní profily v zatáčkách, málo prostoru na otáčení, obtížné vyjíždění na komunikace z důvodu úzkého vyústění atd.)

Návěs je standardně vybaven brzdovým systémem EBS s informačním centrem, které informuje obsluhu o základních parametrech návěsu včetně ujetých kilometrů a okamžitého stavu zatížení náprav (vážení nákladu).


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky