HISTORIE A VÝVOJ - UMIKOV výrobce techniky pro dopravu dřeva a mechanizace

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

HISTORIE A VÝVOJ

O NÁS
 
Již 15 let jsme tu pro  vás ………
 
Jak stárneme, vidíme na svých dětech, roky existence  firmy vidíme na přibývajících šanonech dokumentace. Mnozí z vás, zákazníků, si pamatujete naše začátky , kdy se soupravy doslova vyráběly na kolenou, hnacím motorem a jedinou devizou byla chuť do práce a sen dokázat sami sobě , že to umíme.  Nemůžeme říct, že vždy bylo vše nej,  několik kotrmelců , přehmatů či hlučnější výměny názorů ohledně konstrukčního řešení proběhlo , ale vždy jsme se snažili vyjít vstříc  všem.
A to jak profesionalitou, tak i kvalitou výroby ,  servisu , a osobním přístupem ke každému.
 
  Navzájem jsme se stali každodenní součástí našich životů, pracovně se setkáváme od objednávky přes kontrolní dny ve výrobě, realizaci a následně v průběhu servisní údržby. Ačkoliv žijeme v době moderních technologií , výrobních procesů a  komunikačních sítí, stále si nejvíce vážíme osobního jednání s vámi, neboť většinu z  nás spojuje přátelství, kamarádství. Rádi si vyměníme názory, posteskneme či naopak pochlubíme loveckými úspěchy, zmíníme co nového v rodině. Proto chceme poděkovat i vám, našim zákazníků, přátelům, kamarádům a rodinám, že jsme  již 15 let  na trhu  a stále pro vás…….
 
I díky vám, a také v návaznosti na kvalitu  výroby pro vás,   jsme mohli zrealizovat modernizaci výroby, sociálního zázemí pro zaměstnance i řidiče , provést výstavbu nové výrobní haly  a rekonstruovat zastaralé prostory našeho areálu.
 
Na přiložených fotografiích můžete porovnat co se nám podařilo vybudovat a změnit. Postupně budeme přidávat i fotografickou dokumentaci  vývoje našich výrobků, aby jste i vy „zalovili“ v paměti  a věříme, že mnozí z vás se  u techniky i poznají a rádi zavzpomínají.

 
Děkujeme za vaši důvěru.

 
UMIKOV CZ s.r.o.
 
UMIKOV SK s.r.o.

============================================================================
==================================================================================================================
Na dvůr k nám přijela filmová  hvězda ze seriálu Policie Modrava   - TATRA  , a přivezla nám opět sníh a mráz ........
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky